logo

FIND YOUR DREAM JOB.
MEET YOUR NEW EMPLOYEE.

FOLGA
OUR PEOPLE
YOUR SUCCESS

Agencja Pracy Tymczasowejmore about FOLGAWe are not ordinary temporary work agency

FOLGA was established in response to expanding expectations of HR services market. The factor that distinguishes us from other agencies is our foundations. We have been „on the other side”, using services we provide nowadays. We perfectly understand the needs of employers, remembering at the same time about employees expectations.

We are aware it is not easy
to find the one, best of thousands
job offers. We want to help you.

Proudly supporting our partners in thier development,
we want to be also part of yours.
Check the universe of our possibilities.

We will find you a job!

Choose the profession you are interested in and send us your resume, we will find you a job

See all our job offersJob offers

Agencja pośrednictwa pracy FOLGA
nowe spojrzenie na rekrutację
 

Stale rosnące potrzeby branży HR wymagają nowoczesnego oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta. Właśnie dlatego powstała FOLGA, dzięki której możemy skutecznie odpowiadać na zmieniające się realia rynku pracy w Polsce czy za granicą. Swoją ofertę kierujemy zarówno do potencjalnych pracowników, jak i pracodawców. Z własnego doświadczenia wiemy, jakie przeszkody stają przed naszymi klientami, ponieważ sami przechodziliśmy wielokrotnie przez ten proces. Doskonale rozumiemy ich potrzeby i staramy się sprostać różnorodnym wyzwaniom.

Dzięki naszym usługom przedsiębiorca nie musi tworzyć nowych miejsc pracy związanych z HR, ale może skupić się na optymalizacji kosztów, rozszerzaniu swojej oferty oraz szeroko pojętym rozwoju firmy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami lub skorzystania z intuicyjnej wyszukiwarki ofert pracy.

 • Nowoczesna komunikacja między pracodawcą a pracownikiem

  Nowoczesna komunikacja między pracodawcą a pracownikiem

  Oczekiwania rekruterów oraz osób poszukujących pracę mogą niekiedy znacznie się różnić. Naszym celem jest pomoc w odnalezieniu punktów wspólnych i tworzenie platformy do nowoczesnej komunikacji. W efekcie powstaje agencja pośrednictwa pracy inna niż wszystkie, w której doskonale rozumiemy potrzeby pracodawców, pamiętając przy tym o oczekiwaniach pracowników. Przedsiębiorcom pomożemy zbudować pozytywny wizerunek firmy i tym samym zachęcić kandydatów do składania aplikacji. Dzięki naszej strategii rekrutujący przestaje być tylko kolejnym przedsiębiorcą, poszukującym siły roboczej, ale staje się partnerem, który chce wspierać rozwój swojej kadry, a jednocześnie dbać o komfort każdego jej członka. Kandydatom zapewniamy przede wszystkim szczerość, co stanowi podstawę do związania z miejscem pracy oraz wysokiego poziomu zadowolenia.

 • Wyszukaj ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań

  Wyszukaj ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań

  Poszukiwania pracy to niezwykle męczący proces, zwłaszcza jeśli nie ma się sprecyzowanych wymagań lub nie do końca orientuje w trendach panujących na rynku. Czynność ta, kojarzona często ze stresem oraz niepotrzebną frustracją, okaże się przyjemniejsza dzięki przejrzystej wyszukiwarce. W naszej strefie kandydata możesz przeglądać oferty wśród wielu atrakcyjnych ogłoszeń i wybrać te najbardziej odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Dopasujesz kryteria, takie jak docelowe miejsce pracy, branża czy stanowisko. Proponowana przez nas estetyczna szafa graficzna oraz przejrzysta forma prezentowanych treści z pewnością ułatwi przeglądanie ofert i tym samym podjęcie decyzji.

  Przed złożeniem kandydatury na dane stanowisko, każdy z zainteresowanych chce poznać szczegółowe informacje dotyczące oferowanych warunków. Dzięki temu oszczędza swój czas, który bez tej wiedzy musiałby spędzać na rozmowach z rekruterem. Na stronie naszej agencji pracy wprowadziliśmy prosty, jasny podział na poszczególne kryteria, dlatego z łatwością odnajdziesz interesującą Cię treść. Zanim prześlesz swoje CV, dowiesz się jakie warunki pracy czekają na przyszłego pracownika i będziesz mógł lepiej przygotować się do ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej. Do tych kryteriów należą:

  • zakres obowiązków,
  • wysokość wynagrodzenia,
  • podstawowe oraz dodatkowe wymagania wobec przyszłego pracownika,
  • system pracy, czyli na przykład praca zmianowa i ich długość,
  • rodzaj umowy.
 • Wyślij nam swoje CV i znajdź wymarzoną posadę

  Wyślij nam swoje CV i znajdź wymarzoną posadę

  Nie każdy ma czas lub możliwości, by codziennie przeglądać dziesiątki ofert. Zdarza się także, że bezrobotni nie do końca zdają sobie sprawę ze swoich umiejętności oraz doceniają swój potencjał. Właśnie dla tych osób FOLGA proponuje opcję dostarczenia swojego CV. Nasi specjaliści przeanalizują Twoje dotychczasowe doświadczenie, kwalifikacje i zdolności, a następnie przedstawią Ci indywidualnie dopasowaną ofertę. Skontaktujemy się z Tobą oraz wspólnie znajdziemy ogłoszenia zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Na pomoc w poszukiwaniu pracy mogą liczyć zarówno osoby wyuczone w danym zawodzie, jak i mniej doświadczeni, a nawet początkujący kandydaci. Każdemu jesteśmy w stanie zaproponować ciekawą ofertę.

 • Zadbaj z nami o stabilność zatrudnienia w swojej firmie

  Zadbaj z nami o stabilność zatrudnienia w swojej firmie

  Współczesny rynek bywa określany rynkiem kandydatów, co oznacza dodatkowe wyzwania stawiane przed każdym pracodawcą. Trudniej znaleźć zaufanych pracowników, gotowych do podjęcia zatrudnienia w krótkim czasie. Nasze kompleksowe usługi pozwolą odciążyć rekrutujących od szczegółowego monitorowania zmieniających się trendów i tym samym ułatwią przeprowadzenie naboru pracowników.

  Nasza agencja pośrednictwa gwarantuje także opiekę koordynatora projektów, który pomoże zorganizować sprawną rekrutację, dopełnić wszelkie formalności oraz zaplanować podział obowiązków. Na bieżąco pilnujemy terminu obowiązywania danych pozwoleń czy też badań lekarskich. Sprawdzamy konieczność przeprowadzenia szkoleń i w razie potrzeby informujemy o tym pracowników. Pracodawcy pozwala to zaoszczędzić cenny czas, który może wykorzystać na przekazywanie wiedzy swojemu zespołowi oraz kontrolowaniu wypełniania powierzonych zadań. Nasze działania pomagają ograniczyć rotację pracowników między innymi dzięki rzetelnie przeprowadzonej rekrutacji. Dodatkowo dostarczamy obsługę kadrowo-płacową i przejmujemy odpowiedzialność przed instytucjami kontrolującymi.

  Poszukiwania odpowiedniego pracownika to często także długi proces, który zajmuje dużo czasu. Wydłużający się okres, w którym dane stanowisko pozostaje bez obsady, okazuje się bardzo problematyczne i może prowadzić do strat finansowych. Ważną zaletą korzystania z usług naszej agencji jest możliwość pozyskania pracowników niemalże z dnia na dzień, co pozwala szybko wdrożyć go do pełnionych obowiązków.

 • Wiarygodna agencja pracy

  Wiarygodna agencja pracy

  Powierzanie własnych danych lub procesu rekrutacji zewnętrznej firmie wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Nasi specjaliści zadbają o poufność wrażliwych informacji i tym samym zagwarantują profesjonalną obsługę. W pracy cenimy rzetelność, dlatego zawsze terminowo wywiązujemy się ze zobowiązań i równo traktujemy każdego klienta. Naszą uczciwość oraz profesjonalizm potwierdza przynależność do organizacji, takich jak Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia.

  Działamy według obowiązującego Kodeksu Postępowania jego członków, przestrzegając etyki w każdym aspekcie naszej działalności. To wszystko sprawia, że możesz bez obaw powierzyć nam swoje dane, cele oraz czas. Mamy duże doświadczenie w pozyskiwaniu pracowników, zarówno tych wykwalifikowanych, jak i niewykwalifikowanych. Cały proces przebiegnie sprawnie, ale przede wszystkim bezpiecznie, bez żadnych komplikacji, które mogłyby skutecznie zniechęcić do podjęcia zatrudnienia. Wyróżnia nas umiejętność pracy z ludźmi i dla ludzi, dobry, a jednocześnie swobodny kontakt z potencjalnymi pracownikami oraz uważne spojrzenie na każdy przypadek, z którym się do nas zgłaszacie.

 • Odkrywaj interesujące stanowiska wśród dziesiątek ofert

  Odkrywaj interesujące stanowiska wśród dziesiątek ofert

  Dzięki naszej wyszukiwarce możesz znaleźć najciekawsze ogłoszenia z różnorodnych obszarów, takich jak produkcja, sprzedaż, rekrutacja, legalizacja czy księgowość, sektor spożywczy, usługowy, automotive oraz budowlany. Dbamy o komfort naszych klientów, dlatego pomagamy im dopełnić wszelkie formalności oraz dbamy o bezpieczne pośrednictwo. Wśród propozycji znajdują się zarówno popularne stanowiska, jak i rzadko spotykane wakaty. Dzięki temu każdy wybierze pracę dopasowaną do siebie. Wystarczy wysłać do nas swoje CV, wpisać do wyszukiwarki nazwę wymarzonego zawodu lub przejrzeć dziesiątki atrakcyjnych ofert, zgromadzonych na naszej stronie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno osoby poszukujące agencji pracy tymczasowej, jak i wszystkich pragnących uzyskać zatrudnienie na dłużej. Pracodawcy, z którymi współpracujemy, oferują różne rodzaje umów – o pracę, zlecenia czy o dzieło.

 • Praca tymczasowa w Polsce – zalety

  Praca tymczasowa w Polsce – zalety

  Stabilność zatrudnienia to ważny aspekt naszej działalności. Z perspektywy pracodawcy oznacza to możliwość utrzymania odpowiedniej wydajności na danym stanowisku, nawet jeśli następuje regularna wymiana pracowników. Osobie zatrudnionej taka sytuacja przynosi liczne korzyści związane ze stałością zarobków, a jednocześnie większą elastycznością. Istnieje wiele sektorów gospodarki, w których praca tymczasowa okazuje się ważnym aspektem funkcjonowania. Agencja pracy przejmie część obowiązków, jakie wynikałyby z konieczności zatrudnienia pracowników na umowę o pracę. Czuwamy nad przestrzeganiem prawa pracy, by żaden z naszych klientów nie poczuł się pokrzywdzony czy niesprawiedliwie traktowany. Warto pamiętać, że nie w każdym przypadku możliwa jest zatrudnienie pracowników na warunkach pracy tymczasowej.

  W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Udzielimy szczegółowych informacji i pomożemy dopasować ofertę do wymagań danego stanowiska. Taka forma pracy to doskonała okazja do rozwoju osób młodych, ponieważ gwarantuje elastyczny harmonogram oraz możliwość zmiany branży i wybrania tej najbardziej odpowiadającej naszym zainteresowaniom czy kwalifikacjom. Obszarem naszej działalności jest cała Polska, dlatego pracownik może wybierać spośród bardzo bogatej oferty ogłoszeń.

 • Agencja pracy tymczasowej za granicą sposobem na legalne i bezpieczne zatrudnienie

  Agencja pracy tymczasowej za granicą sposobem na legalne i bezpieczne zatrudnienie

  Działamy także na zagranicznych rynkach, gdzie pracownik może liczyć na bardzo dobre warunki zatrudnienia oraz satysfakcjonujące dochody. Przede wszystkim oferujemy w pełni legalne zatrudnienie i stałą opiekę koordynatora, który zareaguje w razie wystąpienia problemów. Sprawdzamy rzetelność współpracujących z nami pracodawców, by zapewnić bezpieczny wyjazd zatrudnionych. Pomagamy zorganizować niezbędne formalności, takie jak wizy i różnego rodzaju zezwolenia na pracę za granicą. Zajmujemy się również planowaniem transportu czy zakwaterowania pracowników, co znacznie usprawnia logistykę całego przedsięwzięcia.

  Zapraszamy do podjęcia współpracy z agencją pośrednictwa pracy FOLGA i tym samym zyskania skutecznej oraz rzetelnej przestrzeni do komunikacji pracodawców z pracownikami. Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z ofertami pracy lub aktualnościami z sektora HR.

 • 0satisfied
  customers
 • > 0hired
  employees
 • 0employees
  delivered in 7 days
 • 0employees
  delivered in 72 hours

Our memberships

Copyright 2019 FOLGA S.A.